Аллокин-Альфа


Досвід використання аллокін-альфа в клінічній практиці

ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ  АЛЛОКІН-АЛЬФА В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Вовк Руслана Іванівна, МЦ «Медібор», м. Житомір

 

Аллокін-альфа - препарат розроблений на основі цитокініподібного пептиду - алоферону. Це представник нового сімейства антивірусних пептидів природного походження, що має виражену антивірусну, протипухлинну активність та імунокорегуючу дію, яка стосується не лише вірусних, але і бактеріальних (особливо внутріклітинних) збудників. Цей факт є дуже значимим, адже в клінічній практиці частіше зустрічаються змішанні  вірусно-бактеріальні інфекції.

Коли лікар призначає препарат, він очікує на його високу ефективність при мінімумі побічних дій та протипоказів. Дуже важливим  в лікуванні вірусних інфекцій є відповідність препарату ряду вимог:

- інгібірує унікальні для кожного вірусу стадії метаболізму;

- переходить в активну форму тільки в інфікованій клітині;

- не включається в склад ДНК людини в нормальних клітинах;

- нетоксичний для неінфікованих клітин організму;

- швидко досягає інфікованих клітин і довгий час залишається присутній в них в активній формі;

- безпечний як при короткотермінових курсах так і при довготривалій терапії.
Препарат Аллокін-альфа відповідає усім вищеперерахованим вимогам.

Під час лікування гінекологічних захворювань, викликаних папілома вірусною інфекцією, слід зауважити на важливості діагностичних процедур. Адже, дякуючи можливостям сучасної  діагностики, ми можемо з достовірністю проконтролювати процес лікування і дію препарату. Наглядно це буде видно на наступному клінічному прикладі.

Пацієнтка N. 50 років. В нашій клініці оглядається гінекологом регулярно: кожні півроку на протязі 5 років. Приймає замісну гормональну терапію. Звернулась для проходження планового профілактичного огляду. Під час огляду не виявлено ознак запального процесу шийки матки та піхви. Розширена кольпоскопія: багатошаровий плоский епітелій. Зона стику не візуалізується. Проба Шиллера: забарвлення рівномірне. Мазок на м\ф: без ознак запального процесу. Мазок на атипові клітини: СIN I (слабовиражена дисплазія цервікального епітелію за класифікацією Коханевич). У/З ОМТ: інвоютивні зміни характерні віку.

Проведено до обстеження. РАР-тест: атипові сквамозні клітини з невизначеними ознаками (ASC-US). ПРЛ: виявлено папіломавірус людини 18 шт. Великий капсидний тест: великий капсидний антиген ВПЛ (L1)-негативна реакція в ядрах клітин плоского епітелію.

Проведена терапія Алокін-альфа 1мг через день підшкірно №6  та місцева терапія. Контроль лікування проводився через 1 місяць. Мазок на атипові клітини: цитограма без особливостей.

Через 3 місяці повторено РАР-тест та великий капсидний тест. РАР-тест: негативний на інтраепітеліальні ушкодження та злоякісні новоутворення. (NILM) тип мазку І. Рекомендовано повторний РАР-тест через 2 роки. Великий капсидний тест: великий капсидний антиген ВПЛ (L1) — позитивна реакція в ядрах клітин плоского епітелію.

Це безперечно свідчить про регрес хвороби і позитивний ефект нашого лікування. Тобто на ранній доклінічній стадії виявлено активність високоонкогенного папіломавірусу людини. Імунна система пацієнтки до лікування «не знаходила» вірус, не виробляла  до нього антитіл, про що свідчить відсутність (L1) антигену в капсидному тесті. Чітко видно що після лікування Аллокін-Альфа цей антиген почав вироблятись.

Цей показовий випадок один з багатьох в моїй практиці. Я та мої пацієнти можемо довіряти препарату Аллокін-Альфа, завдяки його безпеці при застосуванні і цілеспрямованої дії на вірусних збудників.

Аллокин-Альфа - препарат нового поколения с широким спектром противовирусной активности и иммунокорригирующего действия, по отношению не только к вирусным но и к бактериальным возбудителям.

Аллокин-альфа широко применяется для лечения папилломавирусной инфекции и герпеса.

Аллокин-Альфа

препарат нового поколения с широким спектром противовирусной активности и иммунокорригирующего действия, по отношению не только к вирусным но и к бактериальным возбудителям.
Аллокин-альфа широко применяется для лечения папилломавирусной инфекции и герпеса.

Для просмотра более подробной информации по препарату, пожалуйста подтвердите, что Вы являетесь медицинским специалистом:

GFMG © 2014г Украина (044) 239-26-41